Anasayfa » Mimarlık - Mühendislik - Teknik Elemanlar » mimarlar » Lüx İnşaat Yalıtım Mantolama Siding Sistemleri

Lüx İnşaat Yalıtım Mantolama Siding Sistemleri

ısı yalıtım nedir, yalıtım malzemeleri nelerdir, Yalıtım çeşitleri, yalıtım ne demek, yalıtım fiyatları, yalıtım bulmaca, tıpta izolasyon nedir, Konya mantolama metrekare fiyatları, izobir m2 fiyatı, dış cephe kaplama fiyatları konya, siding m2 fiyatları, konya yalıtım izolasyon, siding nedir, siding ev fiyatları, siding zararları, inşaat projeleri konya, inşaat nedir, Konya Lüx İnşaatYalıtım , iç cephe ısı yalıtımı köpük , zeminden gelen soğuk nasıl önlenir, mantolama işçilik fiyatları, poliüretan köpük makinası , mantolama nedir, konya mantolama firmaları, konya ısı yalıtım firmaları, siding kaplama nasıl yapılır, american siding m2 fiyatları ,

.
  •   Resim Galerisi 
  •   Video Galerisi 
  •   Firma Tanıtımı 
  •   Haber ve Duyurular 
  •   İlanlarımız 
  •   Ürünlerimiz 
  •   Google Yol Tarifi 
Galeriye henüz video eklenmemiş!
Seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.

Konya Lüx İnşaatYalıtım bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Öte taraftan müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Konya Lüx İnşaatYalıtım, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış,kaliteyi sadece inşaatta değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz...
Firmaya ait eklenmiş bir haber bulunmamaktadır. !
Firmaya ait eklenmiş bir firma ilanı bulunmamaktadır. !
Firmaya ait eklenmiş bir ürün bulunmamaktadır!
Bu Kategorideki Diğer Firmalar


Sayfa Yüklenme Süresi: 0,06 saniye.
İşletici Firma: Furkan Ajans | http://www.konyarehberi.net
Aksinne Mahallesi Gülşen Sokak No: 4 / B Meram / Konya
iletisim@konyarehberi.net    |     Telefon: 0 (332) 351 01 57
Copyright © Star Bilgisayar Yazılım Ofisi 2017
Sitemizdeki tüm görsel ve yazılımsal materyaller izinsiz kullanılamaz. Sitemiz WC3 Standartlarına uygundur. XHTML 1.1  |  CSS 3.0